Fellga 17 per BMW,AUDI,MERCEDES

Shitet nga: Rinor 06 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat jam shum te rujta sa kan ardhur nga zvicrra gomat i kan te reja jan te vres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim