Fellga per bmw me 5 shtrafa

Shitet nga: Bashkim 18 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten felgat per bmw me 5 shtrafa qmimi i lir per shkak se nuk po me vyn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim