Fellga per passat 14 col

Shitet nga: Kushtrim 19 Krr 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat per passat 14 col fellgat jan te ruajshme shum pak jane te perdorura , per ma shum info lajmrohu ne 045 664 683
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim