Fellga

Shitet nga: enis 27 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellna 17 shum te mira vellnet jam 225.55.17 nuk jan te demtuara nuk jan te shtremta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim