Fellga

Shitet nga: Blerim 13 Gsh 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellga
Shum te mira dhe te ruajtura me goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim