Fellga

Shitet nga: Riad sabedini 11 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felaga 15 me 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim