Fellgat ne shitje

Shitet nga: Riad 03 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga jan kan te montuar ne pasat 2002 viti gomat M + S jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim