Fellgat per bmw

Shitet nga: Armen 30 Maj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat per bmw jan shum te rujshme shum pak te perdora jan 205-50-15 gumat i kan te mira shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim