Fellge 15 per renault vw etj . Me 4 vrima

Shitet nga: Veton 02 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellget me goma 70%tmira fellget jan kto ne foto i kam pas ne renault megane nuk jan te demtume as pak 195.65.15.info 044-538-648 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim