Fellge 195/65 R 15

Shitet nga: Xx 06 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 rrota komplet me fellge te ardhura nga zvicra jan si te reja dhe shum pak te perdorura, jan shum te mira per prodhimet e volkswagen. BEJ NDRRIM ME IPHONE 5S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim