Fellge me goma te reja per Jeep

Shitet nga: luli 20 Nën 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
225 70 16 4x me felgee te reja qmimi 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim