Fellget e opelit 15coll

Shitet nga: Egzon 09 Shk 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellget e opelit urgjentisht me nr 15 coll me goma me qmim te volitshem pra jan me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim