Fellna 17

Shitet nga: kurtesh hyseni 03 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnat te renaultit.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim