Fellna 17 renault megane

Shitet nga: kurtesh hyseni 04 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 17 zoll me guma te veres per renault megane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim