Fellna dhe Goma

Shitet nga: Dragan 29 Jan 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna,me 4 bulona 4x100,15 coll me goma te veres. 195/50R15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim