Fellna per Golf.Pikapk.Astra etj..

Shitet nga: Arben 09 Dhj 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna për Golf,Astra,Pikap
R15 Qmimi 180€
R15 Qmimi 170€
Per meshum informata ne viber +38649323648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim