Fellna

Shitet nga: Ilir 15 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She fellnat e posa ardhura nga Zwicrra
Fellat jan me goma nr kontaktus 049 54/53/58
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim