Fellnat 225/45/17

Shitet nga: Kastriot 22 Nën 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnat 225/45/17 jan shum te mira nuk jan te grithta as te shtremta jam me guma te veres ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim