Fellne 15

Shitet nga: Fitor 25 Tet 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te mira jan nr 15 me goma te veres jo te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim