Fellne 17 per opel ww

Shitet nga: Elioni 10 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel dhe ww 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim