Fellne 225-55-16

Shitet nga: Fellne 22 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 225. 55. 16 per BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim