Fellne Me 5 Shtrafa

Shitet nga: xhema 14 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon me dy Goma tmira M+S
Fellnet jon me 5 Shtrafa bojn per Vectra, Omega, Astra, Mercedes etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim