Fellne Per golf 5 audi opel 15 coll

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne te Posa ardhura nga Zvicrra me goma 250 euro Viber-+37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim