Fellne ,Ulse te golf 2,3,dhe Kuk te mercedesit

Shitet nga: Ahmeti 06 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 4copa 195\65\15 gumat nuk jon te mira jan forcu se kan nejt ne dill jan te dimrit te Audi 100\80 Shes edhe 2 ulse te golf 2,3 Shes edhe kuk te mercedesit 190 Qmimi per keta esht Fellnet 150ero Ulset te golfit 100ero Kuka e mercedesit 50ero Mundini me kontaktu edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim