Fellne dhe goma per touareg

Shitet nga: Fadil Jusufi 05 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma shum te mira per touareg 3.0 235/65/17 m+s jan te ardhura ng zvicrra jan origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim