Fellne per Opel

Shitet nga: Valoni 05 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma shum pak te perdorua te veres, me numer 185/55 R15, jane te ardhura nga zvicra.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim