Fellne per golf 5

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per golf 5,6,7 pollo etj, me goma 260 viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim