Fellne per kerre

Shitet nga: Faton 14 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet pe x5 235.65.17 kto me ylla shum jon me 10 shtrafa ju bojm audis pasatit etj.215.45.17.kto 5 ylli jon per pezho citroen 205.50.17 bojm edhe ndrrim nr i viberit +37745885488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim