Fellne per mercedes

Shitet nga: fellne 02 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 245/40/18 per mercedes 2 goma tereja 2 te pordorta jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim