Fellne shitenper marcedes 270 avang 17 me goma ..

Shitet nga: fellne 28 Shk 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnat 17 me goma vere +38649528733 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim