Fellne

Shitet nga: skender 26 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 per golf 4 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim