Fellne

Shitet nga: buli 02 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 195 50 15 jam shum tmira jan per golf opel bmv etj me 4 vrima nuk dridhin per ma shum tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim