Fellne

Shitet nga: egzon 05 Sht 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shess fellgat. Me goma. Shum te mira M+S Fellnet jam 155:65-14. Me 4 bullona Viber +38649651982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim