Fellne

Shitet nga: ruhan 18 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma komplet 185 55 15 firmes ronal 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim