Fellne

Shitet nga: besar sinani 06 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 tshe per Audi per ford pezho me 4 shtrafa fellnet jon shum t rujtne me guma te verses the Mira qmimi 200 EU i diskutueshem boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim