Fellne 13

Shitet nga: Lulzim 09 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 4copa 13 per pezho ,i bajn citroenit ,fellnet jan te ruajshme jan te ardhur nga zvicra ,edhe bej ndrrim me naj Telefon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim