Fellne 14

Shitet nga: Arktim 08 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Boj ndrrim me bandash per golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim