Fellne 15 . 4bulona

Shitet nga: Shkodran Salihu 29 Gsh 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat jan te mira .. Jan me 4 bulona ,po ashtu te perdorura jo shum . I shes per arsyje sepse nuk i perdori . Ndrrim nuk baj . Pres blers serioz Flm per mirkuptimin 049787574 dhe 044780904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim