Fellne 15 Me Guma Urgjent

Shitet nga: fellme 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 me guma gumat te dimrit shiten urgjent bojn per golf 2 golf 3 fiat punto bravo brava marea etj ndrrim me skuter me ndrrim qmimi 170 ero urgjent Viber 044 321 329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim