Fellne 15 Polo Golf 4 Bora

Shitet nga: Bashkim Aliu 01 Dhj 04:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me Guma tveres 195 45 r15

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim