Fellne 15 Saab

Shitet nga: Emir 28 Dhj 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 shume te mira me goma te dimrit jan per Saab tjeter kerr sdi nqfare bojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim