Fellne 15 me 4 shtrafa

Shitet nga: Fellne 29 Nën 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jane shum te mira as nuk dridhin gomat ika m+s jan gogja tmiea
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim