Fellne 15 me 4shtrafa

Shitet nga: lela 12 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet me goma te veres ndrrohen me bandazh dhe goma te dimrit dhe 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim