Fellne 15 me goma

Shitet nga: fellne 21 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me goma tmira i kan edhe shtrafat komplet 130 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim