Fellne 15 me goma te veres

Shitet nga: opel astra G fellne 02 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres me 4 shtrafa 15.185.65 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim