Fellne 15 per golf 4 me guma te veres

Shitet nga: fidan 11 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne gjendje te rregullt mun te kontaktoni edhe viber +37745699390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim