Fellne 15 per golf 5

Shitet nga: cufa 08 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 EUR   320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet si te reja me goma treja 195-65-15 per golf5
passat
mercedes
opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim