Fellne 15

Shitet nga: imran 15 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15-qe 205/60/15 per passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim