Fellne 15

Shitet nga: endrit 10 Pri 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 origjinal T'BMW me 5 shtrafa jon te mir per informata kontakt.045614022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim