Fellne 15

Shitet nga: gzim 09 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15 me goma komlet kontakt edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim